Autorius: Kibirkštis | 2012-09-02

Mėlynoji knygelė Rūtai

Ilgai lauktas įrašas tinklaraštyje. Rūtai per dovanėlių mainus dovanojau mėlyną knygelę, o ji turi ganėtinai ilgą istoriją.

Koptų įrišimas pasirinktas kaip Rūtos favoritas. Tada beliko modeliuoti viršelio idėją. Pas mamą spintoje yra krūva nenaudojamų medžiagėlių ir jų atraižų lentyna. Peržvelgus tą lobyną radau seną seną mėlyno audinio skiautę. Kai buvau maža, mama kartais vesdavosi mane į dailės pamokėles, kurias ji lankė. Vienos pamokos metu ji mokėsi batikos su vašku technikos, o man mažutei leido audinio gabalėlį dažyti surišus siūlais – ši technika vadinama rištine batika (nesu tikra dėl termino). Dažai buvo labai stiprūs ir ilgainiui siūlų žymių nebuvo ryškiai matyti. Tokį mėlyną gabalą ir radau.

Nusprendžiau šį gabalėlį perkirpti pusiau ir padaryti viršelį. Kad nebūtų labai vienodas viršelis, pasiuvinėjau inicialą virvelės dygsniu. Žali linksmi lininiai siūlai nugarėlėje pratęsė raidelės koloritą. Puslapiams taip pat rinkau giminingų spalvų popierių. Taip gimė knygelė, kuri apsigyveno pas Rūtą.

Dydis 11cm x 15cm. 60 kanceliarinio popieriaus lapų (80g/m2) – 6 lankai po 10 lapų, lininis siūlas, skrebinimo popieriaus priešlapiai, klijuota metylano klijais, koptų įrišimas.

***

Size 11cm x 15cm. 60 sheets (80g/m2), linen thread, scrapping paper, methyl glue, coptic binding.

 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: