Autorius: Kibirkštis | 2012-07-07

Dovanėlių mainai – dovanos atkeliavo!

Eglės dovanų mainai finišavo per didžiausius karščius 🙂 Čia galite matyti kitas dovanėles, o man belieka parašyti kaip gaminau dovanas 🙂 Egle, ačiū už gražią iniciatyvą!

Susirašėme su Rūta ir pradėjome tartis dėl dovanėlių. Kadangi geriausiai man sekasi siuvinėti ir gaminti knygas, labai norėjau įrišti knygą ir Rūtai. Ilga diskusija dėl motyvo, spalvų ir dydžio buvo maloni. Ji žavėjosi mano mažuliuke koptiškojo įrišimo knygele, tad buvo proga prisiminti kaip pinti tas virveles nugarėlėje. Daugiau apie pačią knygos gamybą atskirame įraše, nes idėja reikalauja daugiau vietos  🙂 Taip pat įdėjau ir rankų darbo skirtuką. Tačiau įdomiausia dalis – kaip šios dovanos pasiekė mane. Jau buvau perspėjusi Eglę, kad susikeisti vėluosime, nes susitiksime gyvai. Kaip tyčia, tai buvo pati lietingiausia savaitės diena, o aš susiplanavusi krūvą darbų darbelių važinėjau skersai išilgai visą Vilnių 🙂 Galiausiai dovanėlė mane pasiekė, nes tikrai buvo kilę minčių, jog vis dėlto teks ją siųsti paštu, o Rūta tuoj tuoj turėjo išvažiuoti į kelionę ir mainai būtų užstrigę… Bet laimingai apsikeitėme, pasidžiaugėme ir paplepėjome!

Mano dovanos:

 

Kaip Rūta rinko, darė ir nusprendė mane pradžiuginti tegu pati pasisako… Štai jos dovanos 🙂 Apyrankės, skirtukas, rankomis dažyta skara ir patogus lininis maišelis viskam susidėti. Ačiū Rūta!

***

Handmade Crafts Swap is finished! Here you can find all presents 🙂  I was preparing preset for Rūta – made a little notebook and bookmark. She also gave to me bracelets, linen hand-dyedshawl and bookmark 🙂 Thanks for Eglė and Rūta!


Responses

  1. […] Žaliasis skirtukas, gimęs bandant prisiuvimo dygsnį. Iškeliavo dovanų Rūtai per dovanėlių mainus. […]

  2. […] lauktas įrašas tinklaraštyje. Rūtai per dovanėlių mainus dovanojau mėlyną knygelę, o ji turi ganėtinai ilgą […]


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: